položek
s DPH
  • Zobrazit

Koupelnový nábytek - tipy pro správný výběr

08.07.2014
Kolik lidí, tolik názorů na to, jak má vypadat ideální koupelna. Tomu odpovídá i široká nabídka koupelnového nábytku, který je nabízen na trhu. Při výběru nábytku do své koupelny berte především v potaz její prostorové možnosti a rozmístění jednotlivých dílů nábytku.

Koupelnový nábytek je vyráběn moderní technologií a z kvalitních materiálů, které jsou vhodné do prostředí s vyšší vlhkostí.
Pro dlouhodobou životnost nábytku je důležité dbát pokynů výrobce při i po instalaci.
Nábytek je nutné montovat na rovnou stěnu tak, aby nedošlo ke křížení protilehlých stran a tím ke špatné funkci a ovládání zásuvek.
U umyvadlových skříněk je velmi důležité kontrolovat správnost montáže a to především u odtokových souprav, kde může dojít k netěsnostem a tím i k poškození samotného nábytku.
 
Koupelnový nábytek - tipy pro správný výběr

Naše firma nabízí nábytek ERRA, který je vyroben v České republice a dodáváme jej ve složeném stavu. Je vyroben z materiálů nejvyšší kvality s dlouhou životností. Mezi drobnosti, které zpříjemňují každodenní kontakt s nábytkem patří např. tiché a bezpečné dovírání dvířek, automatické dovírání zásuvek nebo osvětlení zásuvek LED diodami.


KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu

FAJN-KOUPELNY                                  Tel.: 416 836 166
areál firmy Bravea                           Mobil: 774 128 546
Chelčického 1228                                  E-mail: info@fajn-koupelny.cz
413 01 Roudnice nad LabemFACEBOOK

JavaScript musí být povolen