položek
s DPH
  • Zobrazit

Připojení otopných těles - detaily dělají design

11.05.2014
V široké nabídce designových radiátorů rozšiřujeme také nabídku připojovacích sad ventilů TWIN a TWIN COMBI. Jde o velice důležitý detail, který dotváří vzhled celého otopného tělesa.

V současné době vzrůstají nároky zákazníků na design jak radiátorů, tak i doplňujících komponentů jako jsou připojovací sady či termostaty a topné tyče. Tento zájem nás přivedl k zařazení nových připojovacích ventilů které svým designovým a technickým řešením uspokojí nároky i těch nejnáročnějších zákazníků. 

TWIN COMBI

Designový rohový ventil s termostatickou hlavicí určený pro radiátory se středovým připojením 50mm. Vhodný pro kombinované přípojení s elektrickým topným tělesem. V nabídce levé i pravé provedení s povrchovou úpravou chrom i broušená nerez a hranaté krycí rozety.  Další informace o tomto výrobku TWIN COMBI naleznete v našem e-shopu.

Twin combi

Twin combi
 

TWIN

Oblíbený  ventil pro středové připojení, jsme rozšířili o poptávanou variantu s termostatickou hlavicí na levé straně. Další informace o tomto výrobku TWIN naleznete v našem e-shopu.

Twin

Twin

 


KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu

FAJN-KOUPELNY                                  Tel.: 416 836 166
areál firmy Bravea                           Mobil: 774 128 546
Chelčického 1228                                  E-mail: info@fajn-koupelny.cz
413 01 Roudnice nad LabemFACEBOOK

JavaScript musí být povolen