položek
s DPH
  • Zobrazit

10 OTÁZEK A ODPOVĚDÍ K VÝSTAVBĚ VAŠÍ KOUPELNY

08.07.2014
Níže naleznete 10 otázek, které by jste si měli položit dříve, než započnete výstavbu či rekonstrukci své vysněné koupelny.

1. JAK NA PLÁNOVÁNÍ?
Při výstavbě nebo rekonstrukci své koupelny děláte rozhodnutí, která Vás budou provázet po dobu dalších 10 -15 let. Abyste se ve své nové koupelně cítili vždy dobře, věnujte dostatek času pečlivému naplánování a neváhejte se poradit s odborníky. 
2. POTŘEBY A ZVYKLOSTI
?
Před rekonstrukcí koupelny si poznamenejte, co se vám ve stávající koupelně líbí a chcete to zachovat, a naopak, co byste chtěli změnit a doplnit. Pokud budujete novou koupelnu, zamyslete se nad potřebami a zvyklostmi těch členů domácnosti, kteří budou koupelnu používat.
3. KDE SE INSPIROVAT?
Navštivte odbornou prodejnu se vzorkovnou a nechte se inspirovat novými výrobky jak z hlediska designu, tak jejich praktického řešení a funkčnosti.
4. TECHNICKÉ MOŽNOSTI? 
Přineste půdorys Vaší koupelny a nechte si zpracovat 3D návrh. Konečný návrh konzultujte s řemeslníkem, abyste zjistili, zda jsou Vaše představy technicky proveditelné.
5. VYJDU S PENĚZI?
Jasná představa rozpočtu vám pomůže při výběru zařizovacích předmětů a realizaci koupelny. Dopřejte si maximální luxus a pohodlí v rámci svých finančních možností. I zde platí, že není dobré šetřit na nesprávném místě, vždyť koupelna vám bude sloužit dalších 15 let.

 

koupelny

 

6. CO S ČÍM KOMBINOVAT?
Koupelna se neskládá jen z jednotlivých komponentů, ale jako celek by měla působit harmonickým dojmem. Jednotný design zařizovacích předmětů a vyvážená barevnost obkladu a dlažby pomůže vytvořit příjemné prostředí pro relaxaci.
7. POČET LIDÍ V KOUPELNĚ?
Uvědomte si kolik lidí a kdo bude koupelnu používat. Velikost, věk i mobilita uživatele klade rozdílné nároky na prostorové řešení a instalaci jednotlivých předmětů (např. výška umyvadla a galerky se zrcadlem, bezbariérový přístup do sprchy apod.)
8. MÉNĚ JE NĚKDY VÍCE?
Jedna prostorná sprcha nebo jedna velká vana je vždy lepší než obojí na co nejmenším prostoru.
9. JISTOTY A ZÁRUKY? 
Vsaďte na jistotu. Značkové výrobky znamenají stabilní kvalitu, dlouhodobé zajištění náhradních dílů, záruční servis.
10. BUDU MÍT DOSTATEK TRPĚLIVOSTI?
Modernizace koupelny znamená prach a nepohodlí při přestavbě. Buďte trpěliví a berte tuto situaci s nadhledem. Výsledek bude určitě stát za to. 

 

koupelny

 KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu

FAJN-KOUPELNY.cz                                  Tel.: 416 836 166
Ludmila Masopustová                            Mobil: 774 128 546
Píšťany 81, IČ 63142368                            E-mail: info@fajn-koupelny.cz
411 01 PíšťanyFACEBOOK

JavaScript musí být povolen